Termobutelka Pacificbaby HotTot – Recenzja

Jako matka dwójki dzieci ciągle się czegoś uczę lub coś nowego odkrywam. Moim ostatnim odkryciem jest Termobutelka Pacificbaby HotTot. Butelka to świetne połączenie butelki do karmienia jak również termosu,  który według producenta potrafi trzymać ciepło do ok. 9 godzin!. Oczywiście postanowiłam to sprawdzić i najbardziej moje testy  to potwierdziły.  Pacificbaby HotTot to naprawdę świetne rozwiązanie dla matek karmiących butelką, gdyż można zaoszczędzić wiele czasu na spacerach i w nocy ( a jak wiadomo każda minuta snu jest jak na wagę złota). Wystarczy nalać wodę do butelki o wymaganej temperaturze a w nocy dosypać odmierzone mleko.

termobutelka

U moich dzieci termobutelka świetnie sprawdziła się na spacerach w chłodniejsze dni. Wystarczyło ciepłą herbatę nalać do termobutelki i w trakcie spaceru podać dziewczynom. Nie musiałam obawiać się, że podam dzieciom zimny napój. Do butelki dołączona jest bardzo zgrabna zatyczka zapobiegająca wylewaniu się płynu  np. podczas transportu czy naszych długich spacerów. Mały koreczek umieszczamy między szyjką butelki, a pierścieniem ze smoczkiem. Idealne dopasowanie elementów działa zarzutu.

termobutelka

Termobutelka została stworzona ze stali nierdzewnej, co świetnie sprawdza się u dzieci, gdyż bakterie nie mają możliwości rozwijania się w wewnątrz. Jej dużą zaletą jest to, że nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanu ani PVC.  Do tego wszystkiego jest lekka i wygodna w użyciu.

Świetnym rozwiązaniem termobutelki jest to, że rośnie z naszym dzieckiem, ponieważ mamy możliwość dokupienia różnego rodzaju ustników zaczynając od najmłodszych dzieci kończąc na starszych i stworzyć im z termobutelki np. świetny bidon, który może towarzyszyć im na różnych etapach życia.

termobutelka

Podsumowując, termobutelka świetnie się u nas sprawdziła.  Jedynie czego żałuję to fakt,  że nie odkryłam jej w momencie, kiedy moja starsza córka Natalia miała kilka miesięcy. Największym jej atutem, jest to że trzyma ciepło bardzo długo, więc wszelkie górskie wycieczki nie będą dla nas straszne a wręcz staną się przyjemnością.

termobutelka

Serdecznie dziękuję sklepowi 3kiwi  za możliwość przetestowania termobutelki Pacificbaby HotTot .

Pozdrawiam Paulina

| Kategoria: DZIECKO, PARENTING | Tagi: , , , ,

5 thoughts on “Termobutelka Pacificbaby HotTot – Recenzja

  1. No faktycznie super sprawa. I jeszcze ta jesienna pogoda …
    nam tez się ona przyda jak zaczniemy jeździć w trójkę w skaly na wspinanie ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *